
Динозавр музичний (звук, підсвічування, рухомі кінцівки) NY 083 A
Продавець: Круті тачки
414 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: NY 083 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Динозавр музичний (звук, підсвічування, рухомі кінцівки) NY 083 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 290 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Динозавр |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 10 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна



