
Динозавр на радіокеруванні (2 кольори, акум 3,7V, пульт 2,4G, обертається, музика, звуки, пара, світло) NY 057 A1
Продавець: Круті тачки
1 157 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: NY 057 A1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Динозавр на радіокеруванні (2 кольори, акум 3,7V, пульт 2,4G, обертається, музика, звуки, пара, світло) NY 057 A1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Динозавр на радіокеруванні (акум 3,7V, пульт 2,4G, обертається, музика, звуки, пара, світло) NY 056 A/1/

Динозавр на радіокеруванні (підсвічування, звук, парогенерація, ходить, відкладає яйця, в коробці) 666-72 A

Динозавр на радіокеруванні (довжина 46см, звук, світло, пара, ходить, рухома голова, на батарейці) MF226

Динозавр на радіокеруванні (довжина 46 см, світлові та звукові ефекти, рух, пара, в коробці) RS056
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 380 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 155 мм |
| Высота упаковки | 275 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии, Световые эффекты |
| Тип | Динозавр |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-01-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-13
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


