
Динозавр на радіокеруванні (підсвічування, звук, парогенерація, ходить, відкладає яйця, в коробці) 666-72 A
Продавець: Круті тачки
1 139 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 666-72 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Динозавр на радіокеруванні (підсвічування, звук, парогенерація, ходить, відкладає яйця, в коробці) 666-72 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Динозавр на радіокеруванні (2 кольори, акум 3,7V, пульт 2,4G, обертається, музика, звуки, пара, світло) NY 057 A1

Динозавр на радіокеруванні (акум 3,7V, пульт 2,4G, обертається, музика, звуки, пара, світло) NY 056 A/1/

Динозавр на радіокеруванні (довжина 46см, звук, світло, пара, ходить, рухома голова, на батарейці) MF226

Динозавр на радіокеруванні (довжина 46 см, світлові та звукові ефекти, рух, пара, в коробці) RS056
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 315 мм |
| Высота упаковки | 360 мм |
| Длина | 470 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Робот |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 150 мм |
| Ширина упаковки | 160 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець


