
Дитяче автокрісло + бустер El Camino ME 1008 Royal Violet група 1-2-3 (9-36кг) Фіолетовий
Продавець: Круті тачки
4 426 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1008 Royal Violet
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче автокрісло + бустер El Camino ME 1008 Royal Violet група 1-2-3 (9-36кг) Фіолетовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Бустер | Да |
| Вес | 5.6 кг |
| Возрастная группа | От 1 до 12 лет |
| Высота сиденья | 76 см |
| Глубина сиденья | 40 см |
| Подголовник | Регулируемый |
| Регулировка спинки | По высоте |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | спинки, сидения |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Цвет | Фиолетовый |
| Ширина сиденья | 45 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-04-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




