
Дитяче автокрісло + бустер (група 1-2-3, 9-36кг) Bambi M 3546 Gray Сірий
Продавець: Круті тачки
3 294 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: M 3546 Gray
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитяче автокрісло + бустер (група 1-2-3, 9-36кг) Bambi M 3546 Gray Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Бустер | Да |
| Вес | 13 кг |
| Возрастная группа | От 1 до 12 лет |
| Высота сиденья | 66 см |
| Глубина сиденья | 40 см |
| Наличие подлокотников | Да |
| Подголовник | Регулируемый |
| Регулировка спинки | По высоте |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | спинки, сидения |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Цвет | Серый |
| Ширина сиденья | 47 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-03-04
практично
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-14
агонь))))
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




