
Дитяче баскетбольне кільце (2 кольори, електронне табло, звук, сітка, м'яч, насос, у коробці) MR 1324
Продавець: Круті тачки
1 832 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 1324
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче баскетбольне кільце (2 кольори, електронне табло, звук, сітка, м'яч, насос, у коробці) MR 1324». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Длина упаковки | 595 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Баскетбол |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 415 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-25




