
Дитяче баскетбольне кільце (діаметр 39см, сітка, м'яч, насос, кріплення, в коробці) MR 0169
Продавець: Круті тачки
809 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 0169
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитяче баскетбольне кільце (діаметр 39см, сітка, м'яч, насос, кріплення, в коробці) MR 0169». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 450 мм |
| Диаметр | 390 мм |
| Длина упаковки | 390 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Баскетбол |
| Цвет | Красный |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-07
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна



