
Дитячі ходунки BAMBI (музика, підсвічування, стоппер, регулюється висота, ігрова панель) M 4075
Продавець: Круті тачки
1 714 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4075 Розовые
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячі ходунки BAMBI (музика, підсвічування, стоппер, регулюється висота, ігрова панель) M 4075». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 9-ти месяцев |
| Высота | 48 см |
| Диаметр колес | 65 мм |
| Длина | 68 см |
| Количество колес | 8 шт |
| Материал изготовления | Металл, Пластик, Текстиль |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Игровая панель, Регулировка сиденья по высоте |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 58 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-09
Переваги
Актуальний опис, Товар був у наявності



