
Дитячі ходунки BAMBI (музика, світло, стопери) M 3168
Продавець: Круті тачки
1 444 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3168
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячі ходунки BAMBI (музика, світло, стопери) M 3168». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Возрастная группа | От 9-ти месяцев |
| Высота | 44 см |
| Диаметр колес | 60 мм |
| Длина | 66 см |
| Количество колес | 8 шт |
| Материал изготовления | Металл, Пластик, Текстиль |
| Особенности | Световые эффекты, Игровая панель, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 56 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-17
Переваги
Гарне обслуговування



