
Дитячий беговел "CORSO Navi" 12 дюймів (надувні колеса, підніжка, підставка для ніг) NV-12645
Продавець: Круті тачки
1 236 ₴1 693 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: NV-12645
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий беговел "CORSO Navi" 12 дюймів (надувні колеса, підніжка, підставка для ніг) NV-12645». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 82 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 30 кг |
| Материал изготовления рамы | Другой |
| Надувные колеса | Да |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




