
Дитячий беговел "CORSO NEO" 12 дюймів (колеса EVA, сталева рама, підставка для ніг, в коробці) EN-52360
Продавець: Круті тачки
1 325 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: EN-52360
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий беговел "CORSO NEO" 12 дюймів (колеса EVA, сталева рама, підставка для ніг, в коробці) EN-52360». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Длина | 82 см |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-06
Переваги
Гарне обслуговування




