
Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом управління та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-8(24V) Рожевий
Продавець: Kanctovar
17 519 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6024EBLR-8(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом управління та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-8(24V) Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-3 Червоний

Дитячий електромобіль Джип Mercedes-Benz на потужних моторах та пультом керування Bambi M 5898EBLR-1 Білий

Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Mercedes-AMG з музикою та світловими ефектами Bambi M 4280EBLR-1 Білий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Максимальная скорость | 15 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Розовый |
| Особенности | Амортизатор, Зеркала заднего вида, Передние фары, Световые эффекты, Открывающиеся дверцы, Звуковые эффекты, MP3-разъем, Ремни безопасности |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 127 см |
| Ширина | 80 см |
| Высота | 70 см |
| Вес | 28 кг |
| Диаметр передних колес | 320 мм |
| Диаметр задних колес | 320 мм |
| Ширина сиденья | 40 см |
| Расстояние от сидения до педалей | 34 см |
| Ширина по зеркалам | 80 см |
| Ширина по колесам | 80 см |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Запас хода без подзарядки | 60 мин |
| Время зарядки | 8 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


