
Дитячий електромобіль Джип Mercedes-AMG з музикою та світловими ефектами Bambi M 4280EBLR-1 Білий
Продавець: Kanctovar
10 999 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4280EBLR-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Джип Mercedes-AMG з музикою та світловими ефектами Bambi M 4280EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-3 Червоний

Дитячий електромобіль Джип Mercedes-Benz на потужних моторах та пультом керування Bambi M 5898EBLR-1 Білий

Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом управління та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-8(24V) Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Вес | 15.6 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 54 см |
| Диаметр задних колес | 225 мм |
| Диаметр передних колес | 225 мм |
| Длина | 112 см |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Зарядное устройство | Да |
| Защитный бампер | Спереди и сзади |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 20 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Передние фары, Амортизатор, Звуковые эффекты, Зеркала заднего вида, Открывающиеся дверцы, Ремни безопасности, Мелодии, MP3-разъем, Световые эффекты, Регулятор громкости |
| Передачи | 2 скорости вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 58 см |
| Ширина по зеркалам | 70 см |
| Ширина по колесам | 58 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-02-27
Замовленням задоволена!
Переваги
Швидко відправили2024-01-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Товар був у наявності


