
Дитячий електромобіль Джип Mercedes-Benz на потужних моторах та пультом керування Bambi M 5898EBLR-1 Білий
Продавець: Kanctovar
10 949 ₴12 059 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5898EBLR-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий електромобіль Джип Mercedes-Benz на потужних моторах та пультом керування Bambi M 5898EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий електромобіль Джип Toyota з музикою та світловими ефектами Bambi M 4968EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Lamborghini з пультом управління та MP3 музикою Bambi M 6024EBLR-8(24V) Рожевий

Дитячий електромобіль Джип Mercedes-AMG з музикою та світловими ефектами Bambi M 4280EBLR-1 Білий

Двомісний дитячий електромобіль Джип Mercedes з музикою та чохлом Bambi M 4259EBLR-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Передние фары, Открывающиеся дверцы, Звуковые эффекты, MP3-разъем, Ремни безопасности |
| Материал корпуса | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 125 см |
| Ширина | 82 см |
| Высота | 84 см |
| Вес | 25.25 кг |
| Диаметр передних колес | 340 мм |
| Диаметр задних колес | 340 мм |
| Ширина сиденья | 45 см |
| Расстояние от сидения до педалей | 30 см |
| Ширина по зеркалам | 82 см |
| Ширина по колесам | 82 см |
| Мощность двигателя | 25 Вт |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 2 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Время зарядки | 12 час |
| Зарядное устройство | Да |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-24
В описі вказано 2 акумулятори, а по факту 1...
Переваги
Товар не відповідав опису


