
Дитячий ігровий манеж CARRELLO Grande CRL-11504/1 Sand Beige Бежевий
Продавець: Круті тачки
3 413 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-11504/1 Sand Beige
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий манеж CARRELLO Grande CRL-11504/1 Sand Beige Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий манеж 195×145 см з дихаючою сіткою, МА-337 / Ігровий майданчик / Інтерактивний манеж

Дитячий манеж 120х120х66см / Інтерактивний манеж для дітей / Ігровий манеж / Дитячий ігровий манеж / Ігровий майданчик

Дитячий ігровий манеж з кільцем, 115х115х100 см / Манеж-ігровий майданчик / Складний манеж для дітей

Дитячий ігровий манеж з ручками 180×150×65см / Манеж-ігровий майданчик / Інтерактивний манеж для дітей (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Боковой вход для ребенка | Да |
| Возрастная группа | От рождения до 36-ти месяцев |
| Высота | 650 мм |
| Высота в сложенном виде | 900 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 990 мм |
| Длина в сложенном виде | 210 мм |
| Длина матраса | 99 мм |
| Максимально допустимая нагрузка на манеж | 30 кг |
| Материал изготовления манежа | сетчатая ткань, полиэстеровая ткань, ткань, хлопок |
| Матрас | Да |
| Опоры манежа | ножки, колесики |
| Пол | Унисекс |
| Система защиты от произвольного складывания | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для переноски и хранения манежа | Да |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 990 мм |
| Ширина в сложенном виде | 210 мм |
| Ширина матраса | 99 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-16
чудовий манеж, якісний
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


