
Дитячий ігровий манеж El Camino ME 1030 Arena Rose Len Рожевий
Продавець: Круті тачки
3 600 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1030 Rose Len
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий манеж El Camino ME 1030 Arena Rose Len Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий манеж 195×145 см з дихаючою сіткою, МА-337 / Ігровий майданчик / Інтерактивний манеж

Дитячий манеж 120х120х66см / Інтерактивний манеж для дітей / Ігровий манеж / Дитячий ігровий манеж / Ігровий майданчик

Дитячий ігровий манеж з кільцем, 115х115х100 см / Манеж-ігровий майданчик / Складний манеж для дітей

Дитячий ігровий манеж з ручками 180×150×65см / Манеж-ігровий майданчик / Інтерактивний манеж для дітей (tpk)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Вес манежа | 9.3 кг |
| Возрастная группа | От рождения до 18-ти месяцев |
| Высота | 750 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 990 мм |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Комплектация пеленальным столиком | Нет |
| Материал изготовления манежа | сетчатая ткань, ткань |
| Матрас | Да |
| Наличие навесной колыбели для младенцев | Нет |
| Опоры манежа | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Ручки для устойчивости малыша | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Сумка для переноски и хранения манежа | Да |
| Тип манежа | игровой манеж |
| Цвет | Розовый |
| Центральная опорная ножка | 1 шт |
| Ширина | 990 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-04-21



