
Дитячий ігровий намет "Автобус пожежної служби" (легко складається, люк, отвір-дверцята ззаду) 606-8011 D
Продавець: Круті тачки
612 ₴862 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 606-8011 D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий намет "Автобус пожежної служби" (легко складається, люк, отвір-дверцята ззаду) 606-8011 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий намет-автобус для дітей з одним входом та віконцями Автобус M 1183 Помаранчевий

Дитячий ігровий намет 120х120х85 см, "Чарівний будиночок", MAG-899 / Намет дитячий / Намет ігровий

Дитячий ігровий намет 244х144х104 см, "Чарівний будиночок", MAG-899 / Намет дитячий / Намет ігровий

Дитячий ігровий намет Будиночок (130х130х100 см), Рожевий / Намет дитячий у формі будиночка / Намет ігровий
📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 720 мм |
| Длина | 1120 мм |
| Пол | Для мальчиков |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 720 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


