
Дитячий ігровий намет Космос (70 х 70 х 85 см) 668-47
Продавець: Круті тачки
566 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 668-47
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий ігровий намет Космос (70 х 70 х 85 см) 668-47». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий ігровий намет-автобус для дітей з одним входом та віконцями Автобус M 1183 Помаранчевий

Дитячий ігровий намет 120х120х85 см, "Чарівний будиночок", MAG-899 / Намет дитячий / Намет ігровий

Дитячий ігровий намет 244х144х104 см, "Чарівний будиночок", MAG-899 / Намет дитячий / Намет ігровий

Дитячий ігровий намет Будиночок (130х130х100 см), Рожевий / Намет дитячий у формі будиночка / Намет ігровий
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 850 мм |
| Длина | 700 мм |
| Пол | Унисекс |
| Размещение | В помещении/на улице |
| Сборно-разборная конструкция | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Палатка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 700 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-06-12



