
Дитячий квадроцикл на акумуляторі на пульті керування зі світлом та музикою Bambi M 3156EBLR-1 Білий
Продавець: Kanctovar
15 216 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3156EBLR-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл на акумуляторі на пульті керування зі світлом та музикою Bambi M 3156EBLR-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Регулятор громкости, FM-приемник, Передние фары, Звуковые эффекты, MP3-разъем |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал колес | EVA |
| Материал сиденья и спинки | Натуральная кожа |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 100 см |
| Ширина | 68 см |
| Высота | 68 см |
| Вес | 20.3 кг |
| Диаметр передних колес | 330 мм |
| Диаметр задних колес | 330 мм |
| Емкость аккумулятора | 12 А·ч |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Время зарядки | 8 час |
| Зарядное устройство | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець


