
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний
Продавець: Velotrend
3 829 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: M 5054EL-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-2 Чорний

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з світлом та музикою Bambi M 4137EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі зі шкіряним сидінням та музикою Bambi M 5054EL-1 Білий

Дитячий квадроцикл на акумуляторі з музикою та світлом фар Bambi M 5031EBLRS-4 Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 5.8 кг |
| Время зарядки | 12 час |
| Высота | 81 см |
| Диаметр задних колес | 200 мм |
| Диаметр передних колес | 200 мм |
| Длина | 70 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 3 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Регулятор громкости, Звуковые эффекты, Передние фары |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Расстояние от сидения до педалей | 33 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 42 см |
| Ширина по зеркалам | 42 см |
| Ширина по колесам | 42 см |
| Ширина сиденья | 11 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-01
Доставили швидко.Все працює.АЛЕ квадроцикл не відповідає опису. Занадто малий навіть на 3 роки (хоча по опису 3-7 років); на сайті - максимальне навантаження до 35 кг, відкриваєш інструкцію - до 25.Швидкість до 7 км/год щось взагалі не реальне.НЕ РЕКОМЕНДУЮ.