
Дитячий мотоцикл триколісний (2 мотори 35W, MP3, USB) Bambi M 4454EL-1 Білий
Продавець: Круті тачки
3 703 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 4454EL-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий мотоцикл триколісний (2 мотори 35W, MP3, USB) Bambi M 4454EL-1 Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 53 см |
| Длина | 77 см |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Передние фары, Мелодии, Световые эффекты, MP3-разъем, Амортизатор, Регулятор громкости |
| Передачи | 1 скорость вперед, 1 скорость назад |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Трицикл |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 49 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




