
Дитячий мотоцикл триколісний (2 мотори по 35W, MP3, TF, USB, EVA) Bambi M 4274EL-8 Рожевий
Продавець: Круті тачки
6 589 ₴8 341 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 4274EL-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий мотоцикл триколісний (2 мотори по 35W, MP3, TF, USB, EVA) Bambi M 4274EL-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя |
| Вес | 14.4 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 8 час |
| Высота | 72 см |
| Диаметр задних колес | 305 мм |
| Диаметр передних колес | 305 мм |
| Длина | 103 см |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Запас хода без подзарядки | 90 мин |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 25 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Пластик, Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Амортизатор, MP3-разъем, Регулятор громкости, Передние фары, Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 57 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-22
Переваги
Гарне обслуговування




