
Дитячий самокат із сидінням 5 в 1 (беговел) iTrike MAXI JR3-026-C-P Рожевий | Самокат із батьківською ручкою
Продавець: Круті тачки
1 368 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JR 3-026-C-P K20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Дитячий самокат із сидінням 5 в 1 (беговел) iTrike MAXI JR3-026-C-P Рожевий | Самокат із батьківською ручкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Триколісний самокат з ручкою для сидінь, до 50 кг, Рожевий / Дитячий самокат із захисним бортиком

Дитячий самокат із сидінням 5 в 1 (беговел) iTrike MAXI JR3-026-C-P Рожевий | Самокат із батьківською ручкою

Самокат триколісний із сидінням і батьківською ручкою, до 50 кг, Рожевий / Дитячий самокат із захисним бортиком
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 75 см |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Количество колес | 3 |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Ножной тормоз |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Розовый |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-06-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-06-20
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець


