
Дитячий триколісний велосипед з батьківською ручкою TURBO TRIKE M 3113-4-1 Зелений
Продавець: Круті тачки
4 365 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3113-4-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий триколісний велосипед з батьківською ручкою TURBO TRIKE M 3113-4-1 Зелений». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий триколісний велосипед з колесами, що світяться Turbotrike M 3650-M-1

Дитячий триколісний велосипед із регулюванням спинки Turbo Trike MT 1006-1 Чорний

Дитячий триколісний велосипед з фарою та дощовиком El Camino VECTOR ME 1162 Black Чорний

Дитячий триколісний велосипед з колесами, що світяться Turbotrike M 3650-M-2
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Turbo Trike |
| Страна производитель | Китай |
| Багажная корзина | Сзади |
| Багажник | Да |
| Вес | 9.1 кг |
| Высота | 110 см |
| Год выпуска | 2020 |
| Длина | 108 см |
| Задний тормоз | Ножной |
| Звонок | Да |
| Количество колес велосипеда | 3 |
| Крылья | Да |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Пол | Унисекс |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подъема руля | Да |
| Ремни безопасности | Да |
| Сиденье со спинкой | Да |
| Солнцезащитный козырек | Да |
| Состояние | Новое |
| Съемные подлокотники | Да |
| Съемные подставки для ног | Да |
| Тип велосипеда | Трехколесный велосипед |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 57 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2022-12-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


