
Дитячий трюковий самокат (колеса PU 100 мм, кермо 88 см, алюм+сталь) iTrike SR 2-064-1-BBL Чорно-блакитний
Продавець: Круті тачки
1 489 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: SR 2-064-1-BBL K50
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Дитячий трюковий самокат (колеса PU 100 мм, кермо 88 см, алюм+сталь) iTrike SR 2-064-1-BBL Чорно-блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, кермо 83, алюм+сталь, HIC) iTrike SR 2-067-4-OR Помаранчевий

Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, алюм+сталь) iTrike SR 2-066-6-WP3

Дитячий трюковий самокат (колеса PU 110 мм, кермо 83, алюм+сталь, HIC) iTrike SR 2-067-4-BL1 Синій

Дитячий трюковий самокат (алюміній, HIC-система, пеги, колеса PU 120 мм) Best Scooter Simbiote 65030 Сірий
📋 Технічні характеристики
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Детская |
| Высота рулевой стойки | 88 см |
| Диаметр колеса | 100 мм |
| Количество колес | 2 |
| Конструкция | Цельная |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Особенности | Подножка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Трюковый |
| Цвет | Голубой |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


