
Електрокарт дитячий Bambi (р/к2,4G, 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, EVA, Bluetooth) M 6145(A)EBR-8 Рожевий
Продавець: Круті тачки
3 111 ₴4 094 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6145(A)EBR-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електрокарт дитячий Bambi (р/к2,4G, 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, EVA, Bluetooth) M 6145(A)EBR-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електрокарт дитячий Bambi (р/к2,4G, 2мотори35W, 1акум12V4,5AH, EVA, Bluetooth) M 6277EBR-5 Зелений

Електрокарт дитячий Bambi (р/к, 1мотор35W, 1акум6V4AH, світло, музика, EVA, Bluetooth) M 6072EBR-4 Синій

Електрокарт дитячий Bambi (р/к, 1мотор35W, 1акум6V4AH, світло, музика, EVA, Bluetooth) M 6072EBR-2 Чорний

Електрокарт дитячий Bambi (р/к, 1мотор35W, 1акум6V4AH, світло, музика, EVA, Bluetooth) M 6072EBR-3 Червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Вес | 6.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 7 час |
| Высота | 50 см |
| Длина | 88 см |
| Емкость аккумулятора | 4.5 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 5 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип кузова | Карт |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 51 см |
| Мощность двигателя | 35 |
| Тип | Карт |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


