
Електроквадроцикл дитячий Bambi (пульт 2,4G, 4 мотори 45W, 1 акум. 12V14AH, USB, TF) M 6080EBLR-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
15 002 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6080EBLR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електроквадроцикл дитячий Bambi (пульт 2,4G, 4 мотори 45W, 1 акум. 12V14AH, USB, TF) M 6080EBLR-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Вес | 27.5 кг |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 12 час |
| Высота | 71 см |
| Длина | 113 см |
| Емкость аккумулятора | 14 А·ч |
| Защитный бампер | Спереди |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 2 |
| Максимально допустимая нагрузка | 50 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа, Пластик |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Ремни безопасности, Передние фары, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Амортизатор, MP3-разъем |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 69 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




