
Електроквадроцикл дитячий Bambi (р/к, 1*12V7AH, мотор 4*35W, USB, TF, BLUETOOTH) M 6276EBLR-3 Червоний
Продавець: Круті тачки
10 494 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: M 6276EBLR-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електроквадроцикл дитячий Bambi (р/к, 1*12V7AH, мотор 4*35W, USB, TF, BLUETOOTH) M 6276EBLR-3 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Защитный бампер | Спереди |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 35 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты, Амортизатор, Передние фары |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-31
Переваги
Актуальна ціна




