
Електромобіль Джип дитячий (4 мотори 45W, 2аккум.12V7AH, підсвічування, пульт 2,4G) Bambi M 6204EBLR-3(24V) Червоний
Продавець: Круті тачки
15 012 ₴18 087 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6204EBLR-3(24V)
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль Джип дитячий (4 мотори 45W, 2аккум.12V7AH, підсвічування, пульт 2,4G) Bambi M 6204EBLR-3(24V) Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 45 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Передние фары, MP3-разъем, Амортизатор, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-25
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності





