
Електромобіль джип дитячий Toyota (2 мотори 40W, 1 акумулятор 12V7AH, MP3) M 5101EBLR-8 Рожевий
Продавець: Круті тачки
7 443 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5101EBLR-8
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль джип дитячий Toyota (2 мотори 40W, 1 акумулятор 12V7AH, MP3) M 5101EBLR-8 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Електромобіль джип дитячий Toyota (2 мотори 40W, 1 акумулятор 12V7AH, MP3) M 5101EBLR-11 Сірий

Електромобіль Джип дитячий (4 мотори 45W, 2аккум.12V7AH, підсвічування, пульт 2,4G) Bambi M 6204EBLR-3(24V) Червоний

Електромобіль Джип дитячий (4 мотори 45W, 2 акум. 12V7A, MP3, USB, світло) M 5850EBLR-1 Біло-червоний
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Из кабины водителя, Радиоуправление (пульт ДУ) |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Время зарядки | 12 час |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 2 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Максимально допустимая нагрузка | 35 кг |
| Марка | Toyota |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 40 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Ремни безопасности, MP3-разъем, Лобовое стекло, Амортизатор, Регулятор громкости, Мелодии, Передние фары, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Передачи | 1 скорость назад, 2 скорости вперед, 1 скорость вперед |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Джип |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-05
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності


