
Електромобіль Mercedes дитячий (р/к, 4мотори:2х25W, 2х30W, 1акум12V9AH, MP3, BLUETOOTH) Bambi M 6292EBLR-2 Чорний
Продавець: Круті тачки
7 123 ₴9 016 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 6292EBLR-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Електромобіль Mercedes дитячий (р/к, 4мотори:2х25W, 2х30W, 1акум12V9AH, MP3, BLUETOOTH) Bambi M 6292EBLR-2 Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Варианты управления | Радиоуправление (пульт ДУ), Из кабины водителя |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Зарядное устройство | Да |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Количество двигателей | 4 шт |
| Количество мест в электро-/бензомобиле | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Материал колес | EVA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал сиденья и спинки | Искусственная кожа |
| Мощность двигателя | 30 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Особенности | Передние фары, MP3-разъем, Световые эффекты, Звуковые эффекты, Мелодии, Ремни безопасности |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электромобиль |
| Тип кузова | Легковой автомобиль |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-10
Дуже сподобалась швидка доставка,та сама машинка дуже крута,але перед тим як замовити почитала відгуки,відгуки діляться 50/50 ,але не думайте нічого та замовляйте,щира рекомендація від мене,дякую велике за швидку доставку та компетентність!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




