
Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, Shoe dryer / Сушіння для взуття з ультрафіолетом
Продавець: GoodChoise
379,2 ₴541,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності50 замовлень
Артикул: 234573987
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, Shoe dryer / Сушіння для взуття з ультрафіолетом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Електрична сушарка для взуття з живленням від 220V Shoe dryer LY-780 Сушарка з УФ-стерилізацією

Електрична сушарка для взуття з антибактеріальною з ультрафіолетом Shoes Dryer SH01 Білий

Електрична сушарка для взуття з таймером HYLLIS 85601 Пристрій для сушіння черевиків

Електрична сушарка для взуття з регулюванням температури, SH-3 / Електросушарка для взуття / Взуттєва сушарка
📋 Технічні характеристики
| Область применения | сушка обуви |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 1 |
| Индикатор работы | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 267 мм |
| Ширина | 278 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Таймер | 30, 60, 90, 120 минут; |
| Встроенная система УФ-облучения | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-19
Доброго дня! Щиро вдячні за чудову взаємодію. Працювати з вами — справжнє задоволення!
2026-02-01
Все працює, не було ремінця як на картинці
2026-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності