
Фотоапарат принтер дитячий (2 кольори, фронтальна камера, наклейки, ремінець, термопапір, Type-C) M 5 D 1
Продавець: Круті тачки
1 247 ₴1 708 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5 D 1 Штрих=30526
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Фотоапарат принтер дитячий (2 кольори, фронтальна камера, наклейки, ремінець, термопапір, Type-C) M 5 D 1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Фотоапарат принтер дитячий (поворотний екран, провід USB Type-C, ремінець, наклейки, фломастери) M 12 U

Фотоапарат принтер дитячий (2 кольори, фронтальна камера, термопапір, ремінець, наклейки) M 5 Y Штрих=30564

Фотоапарат принтер дитячий (чорно-білий колір друку, фронтальна камера, SD роз'єм, MicroUSB) 30953
📋 Технічні характеристики
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет | Розовый |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 120 мм |
| Длина упаковки | 140 мм |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-25
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна


