
Фотоапарат принтер дитячий (чорно-білий колір друку, фронтальна камера, SD роз'єм, MicroUSB) 30953
Продавець: Круті тачки
1 694 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 30953
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Фотоапарат принтер дитячий (чорно-білий колір друку, фронтальна камера, SD роз'єм, MicroUSB) 30953». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Фотоапарат принтер дитячий (2 кольори, фронтальна камера, наклейки, ремінець, термопапір, Type-C) M 5 D 1

Фотоапарат принтер дитячий (поворотний екран, провід USB Type-C, ремінець, наклейки, фломастери) M 12 U

Фотоапарат принтер дитячий (2 кольори, фронтальна камера, термопапір, ремінець, наклейки) M 5 Y Штрих=30564
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 4 см |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина | 9 см |
| Длина упаковки | 135 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | USB-разъем |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 9 см |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-02
Все сподобалось, дякую.
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-10-20
Дуже хороша річ не тільки для дитини а для всієї сімʼї.



