
Гараж паркування для машинок (4 поверхи, 6 машинок, автоматичний підйомник, світло, звук англ.) Е 7004/6003
Продавець: Круті тачки
2 172 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: Е 7004 / В 6003
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гараж паркування для машинок (4 поверхи, 6 машинок, автоматичний підйомник, світло, звук англ.) Е 7004/6003». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 400 мм |
| Высота упаковки | 410 мм |
| Длина в собранном виде | 600 мм |
| Длина упаковки | 510 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 220 мм |
| Ширина упаковки | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-10
Чудово працюють. Замовлення приїхало дуже швидко. Дякую за допомогу при оформленні
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





