
Гараж паркування для машинок Barbie (машинки, 4 рівні паркування, декорації) YW 332
Продавець: Круті тачки
936 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YW 332
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гараж паркування для машинок Barbie (машинки, 4 рівні паркування, декорації) YW 332». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Barbie |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 303 мм |
| Высота упаковки | 335 мм |
| Длина в собранном виде | 485 мм |
| Длина упаковки | 400 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина в собранном виде | 370 мм |
| Ширина упаковки | 105 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-16
Все чудово)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





