
Гофре для волосся Promotec PM-1216 плойка з алюмінієвою пластиною потужністю 40 Вт
Продавець: Onlylee
521 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-1247
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гофре для волосся Promotec PM-1216 плойка з алюмінієвою пластиною потужністю 40 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка гофре для волосся Promotec PM-1216 потужністю 40 Вт з алюмінієвою пластиною

Праска-гофре для волосся GM 1953 / Випрямляч для об'єму волосся / Плойка щипці для завивки волосся

Плойка-гофре для волосся Rozia HR-746 щипці-гофре

Гофре для волосся широка плойка для прикореневого об'єму VGR V-519C потужністю 70 Вт з LED-дисплеєм
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Promotec |
| Тип | Щипцы Гофре |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 1 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Индикатор работы | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.6 м |
| Пластины для гофрирования | Да |
| Ширина пластин | 38 мм |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-06