
Гофре для волосся широка плойка для прикореневого об'єму VGR V-519C потужністю 70 Вт з LED-дисплеєм
Продавець: Onlylee
692 ₴782 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-V-519C white
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гофре для волосся широка плойка для прикореневого об'єму VGR V-519C потужністю 70 Вт з LED-дисплеєм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Плойка гофре для волосся Promotec PM-1216 потужністю 40 Вт з алюмінієвою пластиною

Праска-гофре для волосся GM 1953 / Випрямляч для об'єму волосся / Плойка щипці для завивки волосся

Плойка-гофре для волосся Rozia HR-746 щипці-гофре

Гофре для волосся Promotec PM-1216 плойка з алюмінієвою пластиною потужністю 40 Вт
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип | Щипцы Гофре |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 7 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 7 |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 100 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 60 сек |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Ширина пластин | 38 мм |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-27
Спасибо большое очень довольна покупкой.
2026-02-19