
Горщик зі спинкою Pilsan Киця (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-563
Продавець: Круті тачки
1 088 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 07-563
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Горщик зі спинкою Pilsan Киця (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-563». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Горщик зі спинкою Pilsan "Пінгвін" (знімний горщик, тримач для паперу, кришка, світло, звук) 07-565

Горщик зі спинкою Pilsan Панда (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-561

Горщик зі спинкою Pilsan Собачка (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-562
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Pilsan |
| Высота | 45 см |
| Длина | 41 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 26 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Гармошка |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


