
Горщик зі спинкою Pilsan Панда (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-561
Продавець: Круті тачки
783 ₴1 088 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 07-561
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Горщик зі спинкою Pilsan Панда (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-561». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Горщик зі спинкою Pilsan "Пінгвін" (знімний горщик, тримач для паперу, кришка, світло, звук) 07-565

Горщик зі спинкою Pilsan Киця (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-563

Горщик зі спинкою Pilsan Собачка (знімний горщик, тримач для паперу, звуки води, підсвічування кнопки) 07-562
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Pilsan |
| Высота | 40 см |
| Длина | 25 см |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 40 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-04-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили


