
Гра для ванної Піноутворювач Кит (на батарейках, на присосках, мелодія, 2 режими) X 18010
Продавець: Круті тачки
413 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: X 18010
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра для ванної Піноутворювач Кит (на батарейках, на присосках, мелодія, 2 режими) X 18010». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 157 мм |
| Длина | 207 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Механическая, Присоска |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 87 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Швидко звʼязалися для уточнення деталей, ввічливі
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна






