
Гра для ванної Водоспад "Слоненя" (відерце, елементи, що крутяться) DM 502 W
Продавець: Круті тачки
656 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: DM 502 W
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Гра для ванної Водоспад "Слоненя" (відерце, елементи, що крутяться) DM 502 W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Гра для ванної Піноутворювач Кит (на батарейках, на присосках, мелодія, 2 режими) X 18010

Гра для ванної (на батарейках, автоматичне подання води, рухомі елементи, на присосках) A 55-11

Гра для ванної Жирафік (2 кольори, лійка, рухомі деталі) Y 8606

Гра для ванної Кіт (на батарейках, підсвічування) HN 1667-2
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 12-ти месяцев |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игрушка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 250 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-02-01
2025-01-19
Переваги
Гарне обслуговування


