
Гра логічна дерев'яна (60 елементів, тварини) C 65717
Продавець: Круті тачки
411 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 65717
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра логічна дерев'яна (60 елементів, тварини) C 65717». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 45 мм |
| Высота упаковки | 45 мм |
| Длина | 300 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Количество составных элементов | 60 шт |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 130 мм |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-13
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності




