
Гра логічна дерев'яна (лабіринт, кольорові кульки, магнітна паличка, назви англійською) З 68357
Продавець: Круті тачки
579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: С 68357
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Гра логічна дерев'яна (лабіринт, кольорові кульки, магнітна паличка, назви англійською) З 68357». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 295 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 290 мм |
| Длина упаковки | 295 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сортер |
| Толщина | 13 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 23 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-24





