
Ігровий набір Літак-парковка "Поліцейська" (світло, звук, 2 машинки) HS 8009 C
Продавець: Круті тачки
640 ₴902 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: HS 8009 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Ігровий набір Літак-парковка "Поліцейська" (світло, звук, 2 машинки) HS 8009 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 265 мм |
| Длина | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-02-23
Замовляли літачок для сина, дуже задоволена покупкою, якістю та сервісом 😍
2026-02-15
Гарна іграшка цікава дитині сподобалось
2026-01-14
Дякую , все дуже швидко, як і просила , сину подобається 👍
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-18
Одну зірку зняла за те що коробка була пошкоджена, а так як замовляла для подарунку не дуже приємно було таке дарувати. Товар опису відповідає, все справно.
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-09
Брала Іграшку у цього продавця. Дуже задоволена якістю. Гарно закакована посилочка та швидка доставка.




