
Ігровий набір Літак-парковка "Спецтехніка" (світло, звук, 2 машинки) HS 8009 A
Продавець: Круті тачки
640 ₴902 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: HS 8009 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір Літак-парковка "Спецтехніка" (світло, звук, 2 машинки) HS 8009 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 265 мм |
| Длина | 270 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-27
Хорошая игрушка за свои деньги, ребенок довольный .
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності



