
Ігровий набір машинок Kid Cars Tigres (12 шт. у наборі) 39243
Продавець: Круті тачки
668 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 39243
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір машинок Kid Cars Tigres (12 шт. у наборі) 39243». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Tigers |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 400 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Набор машинок |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-14
Машинки дуже якісні. Запах відсутній. Міцні. По якості не відчуваю різницю з німецькими, такоїж серії.Відправили швидко.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



