
Ігровий набір машинок Robocar Poli (4 машинки-трансформери, рухомі деталі, в коробці) 335 A
Продавець: Круті тачки
520 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 335 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ігровий набір машинок Robocar Poli (4 машинки-трансформери, рухомі деталі, в коробці) 335 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 105 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Robocar Poli |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-05-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2024-12-14
дякую за гарний набір на день Святого Миколая. дитина задоволена!
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



