
Ігровий набір супергероя Avengers Халк (маска, фігурка, рукавичка, світло, аксесуари) BJ 321
Продавець: Круті тачки
548 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BJ 321
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір супергероя Avengers Халк (маска, фігурка, рукавичка, світло, аксесуари) BJ 321». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 185 мм |
| Высота упаковки | 245 мм |
| Длина упаковки | 470 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Персонажи | Железный человек |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Герой кино |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина упаковки | 83 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-12
Набір чудовий, дитина задоволена , дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




