
Ігровий набір супергероя Людина-павук Avengers (рукавичка, присоски, пускова установка, механічний принцип, акум.) KLQ 777-2 C
Продавець: Круті тачки
383 ₴539 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KLQ 777-2 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ігровий набір супергероя Людина-павук Avengers (рукавичка, присоски, пускова установка, механічний принцип, акум.) KLQ 777-2 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 99 мм |
| Длина | 205 мм |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 56 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-26
Чудова перчатка людини павука , все працює , перчатка має акамулятор, який заряджається, павутина замотується самостійно, син в захваті.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




